Michael Novogratz: BCH İle BTC Aynı Değil!

Wall Street eski Yöneticisi Michael Novogratz, Bitcoin ve Bitcoin Cash’in artık karşılaştırılmaması gerektiğini ve her iki kripto paranın arasında ciddi oranda fark olduğunu ve asla BCH’nin BTC kadar yüksek güce sahip olamayacak olduğunu ifade etti....

Wall Street eski Yöneticisi Michael Novogratz

Wall Street eski Yöneticisi Michael Novogratz, Bitcoin ve Bitcoin Cash’in artık karşılaştırılmaması gerektiğini ve her iki kripto paranın arasında ciddi oranda fark olduğunu ve asla BCH’nin BTC kadar yüksek güce sahip olamayacak olduğunu ifade etti. Açıklamalarında kripto para dünyasının en büyük parası olarak tanınan Bitcoin’in aksine Bitcoin Cash’in sabit bir değeri olmadığını ve ciddi anlamda BCH’nin artık konuşulmaması gerektiğini ifade eden Novogratz, artık bu tür BCH alımı yapılması gerektiğine değinen açıklamalardan gına geldiğini ifade etti.

Birisi Novogratz’a Herkesin Özgür Kararı Olduğunu Hatırlatsın!

Wall Street eski Yöneticisi Michael Novogratz, BTC’nin bir tasarruf aracı olduğunu iddia eden ünlü isim, ”sabit değeri olmayan bir kripto para için niye boşuna uğraşıyorsunuz ki?” ifadesini kullandı. Ünlü isme Reddit platformu üzerinden tepkiler ise an itibari ile başlarken bazı kullanıcılar Bitcoin’in sabit bir değeri olmadığını ve bununla birlikte Novogratz’a herkesin özgür ve hür iradesi ile yatırım yapabilecek olduğunu hatırlatması gerektiğini açıkladı. Bitcoin kullanıcıları ile Bitcoin Cash kullanıcıları sık sık bu tür tartışmalar yaşarken, asıl kazancın ise Bitcoin’de olduğu bilinmekte.