Kripto Para

Poloniex’ten Şaşırtıcı Hamle: Popüler Borsa Kimliksiz Kullanımı Geri Getirdi

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

Sektörün önde gelen kripto para alım satım platformlarından Poloniex, geride bıraktığımız aylarda Circle bünyesinden ayrılmış ve Tron’un kurucusu Justin Sun’ın liderlik ettiği bir grup Çinli yatırımcı tarafından satın alınmıştı.

Poloniex’i yeniden eski görkemli günlerine döndürmek için adımlara bir yenisi daha eklendi. Daha önce platformla özdeşleşmiş TrollBox’u geri getiren Poloniex, şimdi ise KYC gerekliliklerini kaldırdı.

Borsa cephesinden yapılan açıklamada kimlik dorğulamaya gerek duyulmaksızın kullanıcıların alım satım, para yatırma ve günlük 10 bin dolara kadar para çekme işlemlerini gerçekleştirebileceği duyuruldu. Poloniex’in duyurusunda kullanıcıların e-posta adresleri ve şifreleriyle doğrudan alım satım işlemlerine başlayabileceği belirtildi. Kimliklerini doğrulayan kullanıcılar ise bazı ek avantajlardan faydalanabilecek.

Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Para Aklama Karşıtı düzenlemelerin alevlendiği şu günlerde Poloniex’in hamlesi oldukça cüretkâr görünüyor.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap