Reuters, Kripto Para Endeksi Yayınlayacak

Dünyanın en büyük haber ajansı konumunda olan Reuters haber ajansı, yaptığı açıklama ile birlikte kripto para piyasasını derinden izleyecek yeni endeks için çalıştıklarını açıkladı


Dünyanın en büyük haber ajansı konumunda olan Reuters haber ajansı, yaptığı açıklama ile birlikte kripto para piyasasını derinden izleyecek yeni endeks için çalıştıklarını açıkladı. Bitcoin, Ethereum ve Ripple dışında onlarca kripto para birimi için yayınlanacak olan endeks ile birlikte 400’ün üzerinde kripto para hakkında yatırımcılar bilgilendirilecek.

Geçmiş tarihli ve aynı saniyeye kadar grafik üzerinden yatırımcılara kripto paralardaki son durumu ve seviyeyi bildirecek olan Reuters haber ajansının, bu sayede hem daha fazla ziyaretçi sayısına sahip olacak olduğu, hemde genel olarak kripto para alanında diğer ajanslara göre hızlı davranıp şimdiden önlemler alacak olduğu açıklandı.

Kripto Para Piyasası 396 Milyar Dolar Seviyesine Yükseldi

Kripto para piyasası bugün düne oranla yükselişe geçti ve toplam piyasa hacmi 396 milyar dolar seviyesine yükseldi. Yatırımcıları heyecanlandıran bu yükseliş geçtiğimiz aylarda olan 20.000 dolar seviyesinin yakalanması için bir ümit olarak yatırımcıları sevindirirken, kripto paralara her geçen gün artan ilginin sonucunda bu alanda daha fazla ilerleme sağlanması bekleniyor. Bitcoin ve Ethereum bugün aralıksız yükselişini sürdürüyor.