Forbes Analisti: Bu Grafik Ripple (XRP) İçin Geri Dönüşün Habercisi

Yatırımcılar XRP konusunda dikkatli davranmalı mı

kripto para rehberi

Yatırımcılar XRP konusunda dikkatli davranmalı mı? En çok konuşulan kripto paralardan biri olan Ripple belirsizliğini koruyor. Forbes editörü ve piyasa analisti Naeem Aslam Ripple (XRP) fiyatının çok ciddi bir satış baskısı altında olduğunu ve bu nedenle Ripple’ın yatırımcılara satın alım fırsatı verdiğini iddia etti.

Ripple Analizi

Ripple grafiği popüler kripto para biriminin Haziran ayı sonunda 0,5 dolar seviyesinde dalgalandığını gösteriyor. Ancak kripto para piyasasındaki dengelerin bir anda alt üst olmasıyla 2019 Ripple yorumları da yeniden olumsuz bir eksen etrafında döngüye girdi. Fakat Forbes yazarı Naeem Aslam’in Ripple analizi, yatırımcıları yeniden umutlandırabilir.

Ripple artacak mı?

Kripto para yatırımcılarının Ripple ne kadar yükselir, Ripple artacak mı ya da Ripple yükselecek mi sorularına net bir cevap vermek çok zor olsa da Aslam  haberimizin hazırlandığı sırada 0,28 dolardan işlem gören Ripple fiyatının büyük bir toparlanma içerisinde olduğunu düşünüyor.

Aynı zamanda ThinkMarkets’in baş piyasa analisti olan Naeem Aslam’in Ripple analizine göre popüler kripto para  aşırı satış baskısı altında bu nedenle şu an Ripple satın almak için muazzam bir seviyede işlem görüyor.

Aslam’in Twitter hesabı üzerinden paylaştığı Ripple analizine göre XRP’nin şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın altında hareket ettiği görülüyor. RSI değeri 37’nin altına gerileyen XRP’de artık ayılar yerini boğalara bırakabilir.

XRP Fiyatı ve Felaket Senaryoları

Her ne kadar Ripple grafiği XRP’nin satın alım için en uygun seviyede hareket ettiğini gösterse de Naeem Aslam yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Aslam’in yanı sıra analist Bitcoin kahini Peter Brandt ise geçtiğimiz günlerde Ripple’ın XRP fiyatının manipüle ettiğini iddia etmişti. Brandt’a göre XRP fiyatı 0,24’ün altına gerilerse Ripple’ı yepyeni felaket senaryoları bekleyebilir.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!