Kripto Para

Ripple İzlanda’da Kripto Para Alım Satım Şirketini Satın Aldı

xrp teknik analizi
Yazar: Coin Bilgi

Dünyanın en popüler ikinci altcoin’i XRP’nin geliştiricisi Ripple, 30 Eylül’de yayınladığı bir Medium gönderisiyle İzlanda merkezli kripto para alım satım platformu Algrim’i satın aldığını açıkladı. Ancak iki şirket de satın alıma ilişkin detayları paylaşmadı.

Ripple’a 6 Mühendis Daha Katılmış Oldu

Bu satın alımla birlikte Avrupa’daki varlığını daha da güçlendiren Ripple’ın bünyesine altı mühendis daha katılmış oldu. Şirketin Ürün Başkan Yardımcısı Amir Sarhangi satın alıma ilişkin yaptığı açıklamada söz konusu ekibin Ripple’ın sınır ötesi ödemeler ağını genişletmek için çalışacağını kaydetti.

Ripple Avrupa’da Güçleniyor

Ripple’ın Medium blog’unda yer alan detaylara bakılırsa Algrim, Ripple’ın Londra ofisiyle birlikte şirketin Avrupa’daki mühendislik merkezlerinden biri olacak. Algrim ekibinin hazır olduğunu belirten Amir Sarhangi on yılı aşkın deneyimleriyle Ripple’a katkı sağlayacaklarından oldukça emin.

İzlanda merkezli alım satım platformu Algrim, 2017 yılının Aralık ayında ülke tarihinin en büyük soygunlarından birine ev sahipliği yapmış ve 100’den fazla kripto para madencilik ekipmanı çaldırmıştı.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap