Kripto Para

Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanı İle Gelecek!

Samsung’un 20 Şubat’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S10 dahili kripto para cüzdanıyla birlikte gelecek. İşte krpito para cüzdanına sahip Samsung Galaxy S10 ve özellikleri. 

Samsung’un kısa bir süre içerisinde tanıtacağı yeni Galaxy S10 modellerinin görsellerini yayınlayan Twitter kullanıcısı Gregory Blake’e göre Samsung’un yeni Galaxy S10 modellerinin özel bir sürümünün olacağı ve o Galaxy S10 modelinde kullanıcıların anahtarlarını ve kripto paraları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlayan “Samsung Blockchain KeyStore” adında entegre edilmiş bir cüzdan uygulamasının bulunacağını açıklamıştı.

Blake’e göre kullanıcılar cüzdanlarını aktif hale getirdikten sonra kripto para gönderme ve alma işlemlerini S10’ları üzerinden gerçekleştirebilecek. Blake ayrıca Samsung’un Galaxy S10 modelinde bulunacak olan kripto para cüzdanının şimdilik beta sürecinde olduğunu ve ilk olarak Ethereum’u destekleyeceğini açıklamıştı.

Samsung Blockchain Teknolojisiyle Yakından İlgileniyor!

Bugün ortaya çıkan yeni bilgiler Blake’in iddialarını doğruladı. Samsung’un kripto para cüzdanına sahip Galaxy S10 modelinin hangi isimle geleceği şimdilik bilinmese de Aralık ayında Samsung’un Blockchain ile ilgili marka başvurusu yapması Samsung’un yeni akıllı telefon modellerinde Blockchain teknolojisine yer vereceğini akılla getirmişti. Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile, Samsung’un yeni bir kripto para cüzdanı üzerinde çalıştığını ve bu cüzdan teknolojisini Galaxy S10 ile birlikte kullanıcılarla buluşturacağını açıklamıştı. 

Yorum Yap