Santander: Daha Fazla Geliştireceğiz

Online banka olarak tanınan Santander, Ripple ile birlikte sınır ötesi ödeme sistemlerini daha fazla geliştirecek olduklarını açıkladı. Santander yöneticisi tarafından yapılan açıklamada Sizin de söylediğiniz gibi bir noktada bunu ayrı bir uygulama olarak geliştirmek için çalışıyoruz – bunun...


Online banka olarak tanınan Santander, Ripple ile birlikte sınır ötesi ödeme sistemlerini daha fazla geliştirecek olduklarını açıkladı. Santander yöneticisi tarafından yapılan açıklamada Sizin de söylediğiniz gibi bir noktada bunu ayrı bir uygulama olarak geliştirmek için çalışıyoruz – bunun için bir zaman öngörüm yok- bu sayede piyasadaki tüm ödemelere açık olacak. Uygulamanın potansiyeli konusunda oldukça ümitli ve heyecanlıyız. ifadeleri kullanıldı.

Bu sayede Ripple ile birlikte ödeme sistemlerini daha fazla güçlü hale getirmek ve daha iyi sonuçlar elde etmek için her adımı atacak olan Santander, henüz daha kesin sonuçlar elde edecek olduklarından emin olmadıklarını, ancak bundan dolayı oldukça çok ümitli olduklarını açıkladı.

Reddit Kullanıcıları Meraklı

Bir Reddit kullanıcısı ise bu olay ile ilgili olarak Bu yalnızca zaman meselesi. Eski para transferi sistemi yakında müşteriler tarafından kabul görmemeye başlayacak. İşlemlerin gerçekleşmesi için günlerce beklemek geçmişe dair bir şey olarak hafızalarda kalacak. Dün sosyal medyada milyon dolarların iki buçuk dakika içerisinde hem de 1 dolardan az maliyetle transfer edildiğine dair bir paylaşıma rastladım. Bu insanların elbette gözünü açacaktır. Hız ve maliyet sonunda her zaman kazanan iki şeydir. ifadelerini kullandı.

ABD’de birçok kullanıcının Ripple ile ilgili düşünceleri olumlu yönde olmasına rağmen bazı kullanıcılar ise sadece kripto para olarak Bitcoin ve Ethereum’u güvenli gördüklerini belirtiyorlar.