Kripto Para

SICAK GELİŞME: Binance OCO Özelliğini Kullanıma Sunduğunu Duyurdu

Yazar: Coin Bilgi

Dünyanın en popüler ve en yüksek hacimli kripto para borsalarından Binance, kullanıcılarının çift taraflı emir vermesine olanak sağlayan OCO özelliğinin artık borsanın web sürümünde kullanılabilir olduğunu duyurdu.

OCO özelliği Binance için ilk olarak geride bıraktığımız Haziran ayında gündeme gelmişti. Sonrasında 14 Ağustos’ta uzun süreli bakıma giren borsa bu güncellemeyle birlikte birçok iyileştirmenin yanı sıra kullanıcıların API aracılığıyla iki farklı emir vermesine olanak tanıyacak OCO özelliği gibi yükseltmeler yapacağını duyurmuştu.

Borsa cephesinden yapılan açıklayamaya göre OCO özelliğinin önümüzdeki dönemlerde web ve mobil uygulamalar için de kullanılabilir olması bekleniyor.

OCO Özelliği Nedir?

Binance kullanıcıları bu yeni özellikle birlikte deyim yerindeyse borsaya çift taraflı emir verebilecek. Öncesinde sadece Binance kullanıcıları alım-satım emrilerinden aynı anda sadece bir tane verebiliyordu. OCO özelliğinin etkinleştirilmesiyle birlikte kullanıcılar iki taraflı emir verebilecek. Bu emirlerden birinin tetiklenmesi durumunda ise diğer otomatik olarak devre dışı kalacak. Çift taraflı emir verme özelliği aynı zamanda stop-loss emirlerini de kapsıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap