Kripto Para

DİKKAT: Popüler Kripto Para Borsası Türk Yatırımcının 120 Bin Dolarına Bloke Koydu

Bitcoin kaç dolar
Yazar: Coin Bilgi

İçindekiler

Yaklaşık 4 saat önce popüler sosyal paylaşım platformu Reddit‘te umutcengiz adlı kullanıcı, açtığı bir başlıkta popüler kripto para borsası Bitstamp’in günler önce gönderdiği yaklaşık 120 bin dolarına bloke koyduğunu iddia etti. Türk yatırımcı, Bitstamp’in, gönderdiği 120 bin doları kişisel borsa hesabına aktarmadığını ve kendisini beklettiğini ifade ediyor.

“Zarara Uğradım”

İddialara göre Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, Türk yatırımcıya ait 120 bin dolara tedbir amacıyla bir süredir el kıymuş bulunuyor. 15 Ağustos’ta gerçekleştirdiği para transferinin henüz daha hesabına geçmemiş olması nedeniyle bu süreçte Bitcoin fiyatının da yükselmesiyle zarara uğradığını belirtiyor.

Reddit’te açtığı başlıkta gerekli evrakları Bitstamp’e ilettiği halde sürecin çok yavaş ilerlediğini bildiren Türk yatırımcı, şikayet platformlarında borsaya ait benzer şekilde çok fazla şikayet olduğunu ve bu nedenle de tedirginliğe kapıldığını belirtiyor. Parayı kazanmasının yıllarını aldığını belirten yatırımcı sorunun kısa bir süre içerisinde çözülmesini umut ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap