Kripto Para

Son Dakika: Samsung Galaxy S10’un Sadece Ethereum’u Desteklediği Ortaya Çıktı

Samsung, kısa bir süre önce Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 serisini dünyaya tanıtmıştı. Lansman, kripto para cüzdanı destekli Galaxy S10’un tanıtılmasından dolayı kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmişti.

Lansmanın üzerinden birkaç hafta geçmesinin ardından Bitcoin, Ethereum ve hatta ERC-20 jetonlarını destekleyen tam teşekküllü bir kripto cüzdanıyla geleceği iddia edilen Samsung uygulaması hakkında sosyal medyada bir çok detay paylaşıldı.

Jorozu adlı bir YouTuber, Galaxy S10’u inceledi ve telefonun sadece Ethereum’u desteklediğini açıkladı. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin bile S10’da desteklenmiyor.

Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı lansman sırasında Bitcoin’i dışlamış gibi görünüyor. Şimdilik sadece Ethereum gibi görünüyor!

Kutu açılışı videosunu izlemek için yukarıdaki tweet’e tıklayın. Videoda, Jorozu’nun telefonu kutusundan çıkardığını ancak esas olarak Blockchain anahtar deposu (cüzdanı) özelliğine odaklandığını göreceksiniz.

Telefonun Kore sürümü olduğunu iddia edebilirsiniz, ancak bu Galaxy S10’un neden sadece Ethereum’u desteklediğini açıklama konusunda yetersiz.

Anahtar deposu uygulamasını açtığınızda, desteklenen tek kripto para biriminin Ethereum olmasına rağmen cüzdanda Bitcoin görseli ile karşılaşacaksınız.

Yorum Yap