”Soros Bitcoin Piyasasını Eline Geçirebilir”

Keiser Report’un sunucusu büyük yatırımcı Max Keiser, geçtiğimiz dönemde yaptığı açıklamalarında sıklıkla Bitcoin’de 100.000 dolar seviyesinin görülebilecek olduğunu belirtmiş ve bu seviyenin imkansız olmadığını, bir süre sonra bu seviyeye ulaşılacak olduğunu iddia etmişti


Keiser Report’un sunucusu büyük yatırımcı Max Keiser, geçtiğimiz dönemde yaptığı açıklamalarında sıklıkla Bitcoin’de 100.000 dolar seviyesinin görülebilecek olduğunu belirtmiş ve bu seviyenin imkansız olmadığını, bir süre sonra bu seviyeye ulaşılacak olduğunu iddia etmişti. Bugün ise yeni açıklamalar yapan Keiser Report’un sunucusu büyük yatırımcı Max Keiser, kendisinin ünlü milyarder Macaristan asıllı ABD’de yaşayan Georg Soros’un Bitcoin piyasasına girecek olduğu iddiaları ile ilgili olarak konuştu.

Keiser, kendisinin Bitcoin konusunda Soros’un piyasayı ele geçirebilecek olduğu düşüncesinde olduğunu belirterek, bunun imkansız olmadığını, Soros’un istediği an Bitcoin piyasasını ele geçirebilecek bir güce sahip olduğunu doğruladı.

Kripto Para Piyasasını Ele Geçirirse Ne Olacak?

Georg Soros eğer ki kripto para piyasasını ele geçirir ise yönetimin asıl kendisinde olacak olmasından dolayı dengeler daha fazla yüksek yönlü olarak artış yaşayabilir. Bir diğer taraftan ise Soros‘un ele geçirecek olduğu piyasanın bir an içerisinde çökebilecek olduğu, anlık düşüş ve yükselişlerin bu süreçten sonra daha fazla olabilecek olduğu yönünde olan düşünceler. Zira Soros milyarlarca dolarlık servete sahip bir isim olarak tanınıyor.