Tim Draper: 5 Yıl İçerisinde Tüm Herkes Kripto Paraları Kullanacak

Silikon Vadisi’nin ünlü ismi Tim Draper, Bitcoin ile ilgili önemli iddialar ortaya attı


Silikon Vadisi’nin ünlü ismi Tim Draper, Bitcoin ile ilgili önemli iddialar ortaya attı. Tüm dünyanın 5 yıl içerisinde kripto paralara daha fazla ilgi duyacak olduklarını ve daha fazla ilginin yanında kripto paraların çok daha fazla kullanılacak olduğunu açıkladı. Draper, ABD’de 5 yıl içerisinde ABD Doları ile ödeme yapmak istenildiğinde kasiyerler tarafından  ”Bu nedir, kuruşları mı sayıyorsun? Bana deniz kabuklarımı ver’ diyerek gülecek” ifadelerini kullandı. ABD başta olmak üzere kripto paraların yaygın olarak kullanılacak olduğunu, ve kripto paralara yatırım yapılması gerektiğini açıkladı.

Silikon Vadisi’nin ünlü ismi Tim Draper, açıklamalarında kendisinin elinde 30.000 BTC olduğunu açıklayarak milyoner bir iş adamı olduğunu kanıtlarken, bu yönde aldığı kripto paraların değer kazanması sürekli olarak servetinin artmasını sağlıyor.

”Hepimiz Kullanacağız”

Draper, ”bence gelecekte hepimiz kripto paraları kullanacağız ve bu ortak kullandığımız şeylerden sadece bir tanesi olacak” dedi. Açıklamalarında kripto paraları sürekli desteklemesi dikkat çeken Draper, kendisinin güncel olarak ne kadarlık serveti olduğunu ise açıklamaktan kaçınarak, serveti hakkında bilgi vermedi.