Tim Draper: Bitcoin 2022’de 250.000 Dolar Olacak!

Ünlü bir Bitcoin yatırımcısı ve yorumcusu olan Tim Draper, bugün yeni açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü


Ünlü bir Bitcoin yatırımcısı ve yorumcusu olan Tim Draper, bugün yeni açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü. Bitcoin’in bugün bir anda yükselmesi sonucunda 8.000 dolar seviyesine varması ile yatırımcıların heyecanı bir taraftan, normal kullanıcıların heyecanı bir taraftan kripto para piyasaları takip edilirken, şimdilerde görünen o ki dev yatırımcılar kısa vadede ve uzun vadede yakın dönemde yatırımlarını yükseliş sonrası çok daha fazla arttıracak.

Tim Draper’e göre bu yılın sonunda Bitcoin ne kadar olacak tam net bir açıklaması yok ancak 2022 yılında 250.000 dolar seviyesine kadar yükselecek olduğunu ve bu seviyenin 2022 yılında birçok yatırımcıyı zengin edecek olduğunu müjdeledi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Tim Draper, ”İster inanın ister inanmayın ama benim tahminlerime göre 2022 yılı itibariyle Bitcoin’in değeri 250 bin civarına çıkacak. Deli olduğunuz düşünecekler ama bu şimdiden gerçekleşmeye başladı. Efsanevi olacak!” ifadelerini kullandı. Bazı yatırımcılar ise geleceğe yatırım yapacak olan yatırımcıların bu tür iddialara dayalı açıklamalara bakarak yatırım yapmamalarını, kendi güvendikleri şekilde yatırım yapmalarının daha uygun olacağını açıkladı.