Tom Lee: Bitcoin 25.000 Dolar Olacak

Tom Lee, Bitcoin ile ilgili yeni iddialar ortaya attı


Tom Lee, Bitcoin ile ilgili yeni iddialar ortaya attı. Bugün ortaya atılan iddialar aslında yeni demek doğru değil. Daha önce Bitcoin’in 25.000 dolar olacak olduğunu açıklayan Tom Lee, bugün aynı iddiasının hala geçerli olduğunu belirterek bununla ilgili net bir tarih ise olmadığını savundu. Günden güne Bitcoin fiyatlarında yaşanan gerileme, genel olarak Bitcoin fiyatlarının bir yükselmesi, bir düşmesi soncunda oluşan ciddi kritik durum piyasa hacminin dahi düşmesine neden olan etkenlerden birisi olarak gösteriliyor.

Tom Lee ise kripto paralar ile ilgili olarak kurumsal yatırımcıların bu alanda fazlası ile etki gösterdiklerine değinerek, kurumsal yatırımcıların daha fazla etkili olmasının sonucunda bu alanda daha iyi seviyelere çıkılabilecek olduğunu, bu yıl içerisinde Bitcoin fiyatlarının da geçtiğimiz yıl sonunda olan 20.000 dolar seviyesine oranla 25.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğunu iddia etti.

Tom Lee Çok İddialı

Tom Lee hakkında tepkiler durmazken kullanıcılar Tom Lee’nin ”gelecek 7 gün içerisinde çok büyük sıçrama olacak” iddiasını kesin olarak söylemesine rağmen hiçbir şekilde yükseliş olmaması, aksine düşüş yaşanması sonucunda sert eleştirilere maruz bırakılmış ve kullanıcılar kendilerinin adeta kandırıldığını belirterek bu ve benzeri açıklamalara bundan sonra inanmayacak olduklarını ifade etmişlerdi.

  • Tom Lee ve diğer hiçbir analist tarafından yapılan açıklamalara inanmamak, direkt olarak kendi yatırımlarınızı yapmak veya kendiniz karar vererek istediğiniz şekilde hareket etmek fazlası ile önem taşımakta.