Tom Lee: Bitcoin 5.900 Dolar Seviyesine Düşebilir

Wall Street stratejisti Tom Lee, yeni açıklamaları ile Bitcoin dünyasını korkuttu

Bitcoin yorum

Wall Street stratejisti Tom Lee, yeni açıklamaları ile Bitcoin dünyasını korkuttu. Lee, Bitcoin’de yaşanan düşüş sürecinin devam etmesi durumunda sonuçlarının daha kötü olacak olduğunu, ancak daha sonrasında tekrar tavan noktaya yükselmesinin beklendiğini ifade etti. 7.350 dolar seviyesine gerilemesi durumunda BTC’nin bir sonraki seviyesinin 5.900 dolara düşmek olacağını belirten Lee, 5.900 dolar seviyesine düşüş olması sonrasında ise en yüksek seviyeye tekrar çıkılmasının gündemde olduğunu ifade etti.

Bitcoin son dönemde oldukça fazla düşüş yaşamaya devam ederken, bu süreçte yatırımcıların yatırımlarını geri çekip çekmemek kendilerine kalmış bir durum olmasına rağmen bazı yatırımcıların daha fazla yatırım eklemeye devam ettiği ve gelecekte yükselişin tekrar artış sağlayabilecek olduğu düşünülmekte.

Bitcoin’de Neler Olacak?

Wall Street stratejisti Tom Lee’nin analiz ve düşüncelerine göre Bitcoin’de olacak olan durum ise belli. Bir süre düşüş yaşayacak olan kripto paranın daha sonrasında ise son derece yüksek seviyeye erişmesi ve yeniden gündeme gelerek 20.000 dolar rekorunu tekrar kırması yönünde olmuş durumda. Bunu doğrulayacak veya kesin diyecek bir kanı ise henüz bulunmuyor.