Twitter CEO’su Jack Dorsey Mark Zuckerberg’ün Libra Hamlesine Böyle Yanıt Verdi

Çok kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Twitter‘ın hiçbir zaman Libra ile ilgilenmeyeceğini açıklayan Jack Dorsey‘den yeni bir hamle geldi

btc twitter ceo

Çok kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Twitter‘ın hiçbir zaman Libra ile ilgilenmeyeceğini açıklayan Jack Dorsey‘den yeni bir hamle geldi. Kripto para piyasasına özellikle de Bitcoin’le yakınlığıyla bilinen Jack Dorsey CoinList adlı bir kripto para borsasının 10 milyon dolarlık yatırım turuna katıldı.

Wall Street Journal‘a göre yeni şirketlerin için token satışlarıyla fon toplamasına yardımcı olan aracı kuruluş CoinList yatırım turunda elde ettiği fonları kendi kripto para borsası ve kripto para cüzdanı CoinList Trade’i piyasaya sürmek için kullanacak. Jack Dorsey konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetmişti:

“Kripto para sektörünün, yeni projelerin fonlanması için güvenilir bir platforma ihtiyacı vardı. CoinList işte tam da burada sektöre  yön veriyor.”

Jack Dorsey, 2018’de B Serisi yatırım turunda Digital Currency Group ve Polychain Capital gibi dev şirketlerle birlikte CoinList’e ilk kez yatırım yapmıştı.

Öne çıkan gelişmeler:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın