Kripto Para

Ripple’dan Yatırımcılara Uyarı: Tüm Paranızı XRP’ye Yatırmayın!

Kripto para rehberleri
Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

İçindekiler

Ripple Labs’in önde gelen çalışanlarından Josh Lin, yatırımcılara oldukça garip sayılabilecek bir uyarıda bulunarak tüm paralarını XRP’ye yatırmamalarını tavsiye etti. Ripple’ın üst düzey yetkilisine göre yatırımcılar en az 5 farklı kripto para üzerinde araştırma yapmalı ve sermayelerini bu kritpo paralara eşit şekilde bölmeli.

“Yani, yatırım yapmak için 10 bin dolarınız varsa onu güvendiğiniz 5 farklı kripto para birimine 2’şer bin dolar şeklinde bölün. Böylece hem çeşitlendirilmiş bir sepet oluşturmuş olursunuz. Hem de sadece tek bir kripto para biriminin yükselişe geçmesini beklemezsiniz.

Bununla birlikte Josh, önümüzdeki 5-10 yıl içinde XRP’nin büyük bir getiri sağlayacağına inanmıyor. Kripto para piyasasındaki volatil hareketlerin farkında olan Josh açıkça yatırımcılara “Portföyünüzü çeşitlendirin!” çağrısında bulunuyor.

En çok okunanlar:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap