Kripto Para

“Bitcoin ABD Dolarının Sonunu Getirecek”

Bitcoin kaç dolar
Yazar: Coin Bilgi

İçindekiler

Çin’in son zamanlarda kripto para ve Blockchain alanında önemli adımlar atması sonucunda, Binance Charity Foundation Başkanı Helen Hai ve kripto para yatırımcısı Andy Chen son gelişmeleri tartışmak üzere Çin’in yerl medya organı CGTN’e röportaj verdi.

“Bitcoin ABD dolarının sonunu getirecek. İtibari paralar büyük bir ekonomik çöküş nedeniyle 3 ya da 5 yıl içinde başarısızlığa ulaşacak ve böylece Bitcoin’in fiyatı daha da artacak.”

Programın sunucusu Tian Wei, Bitcoin’in Çin’in Blockchain girişimlerinin sadece küçük bir parçası olduğunu vurgularken, Hai ise Blockchain teknolojisinin kurumsal şirketlere gerek kalmadan nasıl bir güveb yarattığına dikkat çekti. Helen Hai, başkanı olduğu Binance Charity Foundation’ın da Blockchain’in şeffaf çalışma tarzını örnek aldığını belirtti.

Helen Hai’ye göre kripto paralar Çin’in mevcut sistemindeki eksiklikler nedeniyle çok iyi bir tamamlayıcı olabilir. Konuşmasında Helen Hai ayrıca, kripto paraların hız ve güvenliği artırırken sınır ötesi ödemelerin maliyetini düşürme yeteneğini de gündeme getirdi. Helen Hai bu gibi özellikleri nedeniyle kripto paraların kullanımının Çin’in global entegrasyonuna fayda sağlayacağını düşünüyor.

En çok okunanlar:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap