Ünlü Yatırımcılar Kripto Paraların Yükseleceğini Düşünüyor

Dünyaca ünlü kripto para yatırımcılarının bu sene sonunda yükseliş beklediği ortaya çıktı


Dünyaca ünlü kripto para yatırımcılarının bu sene sonunda yükseliş beklediği ortaya çıktı. Kripto paralarda yaşanan düşüşler mevcut orta çapta olan yatırımcıları üzerken, ünlü yatırımcılar bu alanda daha fazla yükselişler olacağını düşünüyor. Kripto para yatırımlarının daha fazla artması ve piyasada bulunan kripto para rezervlerinin sürekli olarak son dönemde düşüş yaşaması ise mevcut yatırımcıların asıl endişe kaynağı olarak yorumlandı.

Ethereum kurucusu konumunda olan Buterin, açıklamalarında kripto paraların gelecekte çok daha fazla kullanılacak olduğunu, bu konuda dünyada kripto paraların hakim olmasının beklendiğini açıkladı.

Ünlü Yatırımcılar Biraz Endişeli

Bazı ismi açıklanmayan ünlü yatırımcılar ise son dönemde endişeli olmasına rağmen bunu kendi birebir ağızlarından yansıtmıyorlar. Yatırımcıların bu ve benzer konularda internet dünyası üzerinde algı operasyonlarının en üst düzeyde olduğu belirtilirken, bazı ünlü yatırımcıların ise kripto paraların artış yaşayacak olduğunu belirterek geleceğe karşı yatırımlarını en üst seviyeye çıkardıkları belirtiliyor. ABD’li yatırımcıların ise Bitcoin dışında diğer kripto paralara güvenmedikleri, sadece Bitcoin’e yatırım yaptıkları belirtilmekte. Gelecek süreçt neler olacağı ise merak konusu.