Winklevoss Kardeşler Blockchain Patenti Aldı

1 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı sahibi olan Winklevoss Kardeşler son dönemde yeni bir patent daha aldılar. Winklevoss Kardeşlerin aldığı yeni patentin Blockchain sistemi üzerine olduğu bilgisi paylaşıldı


1 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı sahibi olan Winklevoss Kardeşler son dönemde yeni bir patent daha aldılar. Winklevoss Kardeşlerin aldığı yeni patentin Blockchain sistemi üzerine olduğu bilgisi paylaşıldı. ABD‘de yapılan patent başvurusunun hemen ardından Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler açıklama yapmazken, sistemin üyelerden geçer not aldığı ve patentin güvenli ödeme yapmak, daha hızlı para transferi yapmak üzerine olduğu bilgisi paylaşıldı.

Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin aldığı bu patent ile ilgili başvuruda ”Bu sistem, bilgisayarların güvenlik teknolojisini geliştirecektir. Şimdiye kadar tüm bu bilgisayar sistemleri hep saldırılara karşı dayanıksız olarak bilinmiştir. Bu sebeple de böylesi bir sistemin geliştirilmesi, sektördeki önemli açıklardan birini kapatacaktır.” ifadelerinin kullanıldığı belirtildi.

1 Milyar Dolar Servete Sahipler

Facebook’a karşı açtıkları davayı kazanmalarının ardından kazandıkları tüm parayı Bitcoin düşük seviyede iken BTC’ye yatıran kardeşler, buradan milyarlarca dolar para kazandılar. Kazandıkları paraları lüks yaşamlarına harcamakla birlikte her istediklerini elde eden 2 kardeşin hiçbir zaman birbirinden ayrılmaması da ABD basını başta olmak üzere tüm dünyada dikkat çekmekte.