Sponsorlu

Winz.io, 1 BTC Büyük Ödülü ile Bitcoin Madenciliği Macerasını Başlatıyor

Yazar: Coin Bilgi

Bitcoin yüksek seviyelere çıkıp önceden belirlenmiş tüm rekorları aşarken dünya çapında tüm insanlar kar elde etmek için acele ediyor. Madenciler ayrıca bir sonraki bloğu ekleme ve Bitcoin ödüllerini alma şansı karşılığında Proof of work problemini çözme konusunda istekli. Ya Bitcoin’in son boğa koşusundan kâr etmenin daha iyi bir yolu olsaydı?

Winz.io ile Oyunlaştırılmış Madenciliğe Giriş

Madencilik karmaşıktır, ancak Winz.io ile hiç bu kadar kolay olmamıştı! Oyun sunucusu, oyuncuların en sevdikleri oyunların tadını çıkarabilecekleri, seviye atlayabilecekleri ve kazandıkları her seviye için nakit ödüller elde edebilecekleri Winz.io Bitcoin Madencilik Macerasını kısa süre önce duyurdu. Bu kadar. Oyun limitleri veya maksimum ödüllerle ilgili kesinlikle hiçbir kısıtlama yok. Aslında, 40 seviyeyi tamamlayan ilk kişi sadece her seviye için bir ödül değil, aynı zamanda büyük ödül için de uygun olabilir: Tam 1 Bitcoin! Her oyun, kar potansiyelini ortaya çıkarır ve kullanıcıları skor tablosunda daha yükseğe çıkarır, böylece kaybedecek bir şey yoktur. Kârlar, oyunun sonucuna bağlı olarak yine de ödenir.

Seviyeler tüm Winz.io oyuncularına açıktır, bu da kullanıcıların kazançlarıyla en rahat hissettikleri yerde oyun oynayabilecekleri anlamına gelir.

Winz.io Harika Oyun ve Ödeme Yöntemlerine Sahip

2020’nin başlarında kurulan ve lisanslanan Winz.io, sadece harika oyunlara değil, aynı zamanda çok sayıda ödeme yöntemine ve sıkı sıkıya bağlı bir topluluğa sahip olan, piyasanın en iyi dijital parayla oyun oynama sitelerinden biri olma unvanını kısa sürede oluşturdu. Bununla birlikte, Winz.io oyun koleksiyonu oldukça eğlenceli kategoriler içerir. Oyuncular ayrıca zorlu masa oyunları da bulabilir. Winz.io oyun kataloğu yalnızca sektörün en iyi geliştiricileri tarafından sağlanır. Winz.io bu nedenle Evolution Gaming, Amatic, iSoftBet, NETENT, Microgaming ve diğer birçok şirket ile işbirliği yapmaktadır.

Winz.io, sektörün geleceğini düşünen ödeme politikalarından birine sahip olmasıyla ünlüdür. Bu nedenle, müşteriler paralarını kripto para birimleri ve fiat tabanlı ödeme yöntemleriyle yatırabilir ve çekebilirler. Ana ödeme yöntemlerinden bazıları banka kartları, banka havaleleri ve e-para ödeme hizmetleri için destek de içerir. CoinsPaid ile yapılan ortaklık sayesinde, kripto para meraklıları Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin ve Tether kullanarak oyun oynayabilir. Para yatırma işlemlerinin çoğu birkaç dakika içinde onaylanırken, para çekme işlemleri anında işlenir. Böylelikle, kullanıcılar artık kazançlarını nakit olarak bekleyerek günler harcamak zorunda kalmaz. Bu, özellikle yıldırım hızında olan kripto para çekme işlemlerinde geçerlidir! Okuyucular ayrıca Winz’in kripto paradan fiat’a değiş tokuşu kolaylaştırdığını da not etmelidir: Depozitoda FIAT’a anında değişim ve para çekme sırasında kripto paraya anında çevirme şansı.

Winz.io, oyun incelemeleri pazarında büyük beğeni topluyor. En popüler inceleme web sitelerinden bazıları tarafından “harika” olarak derecelendirilmiştir.

Sonuç olarak

Winz.io’nun kazançlı Bitcoin madenciliği promosyonu sayesinde, boğa koşusunu kaçıranlar kesinlikle karlarını artırabilirler. Başka hiçbir oyun sitesi, masaya 1 BTC kadar büyük ödüller koymamıştır, bu yüzden çok rekabetçi ancak çok eğlenceli bir oyun olacağı açıktır!

Winz.io: Eğlencenin Her Parçası!

Yorum Yap