Kripto Para

Binance 10 Adet Ledger Dağıtıyor: İşte Detaylar

Yazar: Coin Bilgi

Dünyanın en önde gelen kripto para borsası Binance‘in kullanıcılarını kripto para ve Blockchain teknolojilerine yönelik eğitimler sunduğu platformu Binance Academy 1. yılını kutluyor.

Binance Ledger Nano S Çekilişi

Binance ve Binance Academy resmi Twitter hesaplarından 20 Ağustos‘ta yapılan açıklamada, platformun birinci yılına istinaden 10 kişiye 10 Ledger Nano S dağıtılacağı duyuruldu.

Twitter hesabından yapılan açıklamada yer alan bilgilere göre söz konusu çekilişe katılmak isteyen kullanıcıların yerine getirmesi gereken şartlar şu şekilde:

  • Binance Academy hakkında geri bildirimde bulunmak.

Evet, Binance’in Ledger Nano S çekilişine katılmak işte bu kadar kolay. Binance’in konuya ilişkin yaptığı duyuru şu şekilde:

Tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz. Binance Academy’ye ilişkin geri bildirimde bulunan 10 kişiye 10 Ledger Nano S hediye edeceğiz. Kazanma şansı yakalamak için anketi doldurun!

Binance’in Ledger çekilişine katılmak isteyen okuyucularımız buradaki linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap