Kripto Para

Blockchain.com Küçük Yatırımcılar İçin Dünyanın En Hızlı Borsasını Geliştirdi: The PIT

Yazar: Coin Bilgi

Dünyanın en güvenilir ve en popüler kripto para cüzdan hizmeti sağlayıcılarından Blockchain.com, şimdi kendi kripto para borsasını kurduğunu duyurdu. Blockchain.com’a göre The PIT’le birlikte kullanıcılar mikro saniyeler içerisinde sonsuz likidite ile işlem gerçekleştirebilecek.

Blockchain.com’un geliştirdiği The PIT adlı kripto para borsasına  https://pit.blockchain.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 200’ü aşkın ülkeden erişilebilecek olan borsada ilk etapta 26 işlem çifti bulunacak. Ayrıca Blockchain.com söz konusu ülkelerdeki bankalar ile anlaşarak para yatırma/çekme işlemlerinin USD, EUR ve GBP cinsinden kolaylıkla yapılabilmesini sağlayacak. Blockchain.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Peter Smith konu ile alaklı olarak şunları kaydetti:

Kripto para piyasasında hizmet veren borsaların hepsi eski teknolojileri kullandığı için pek çok sıkıntı yaşıyor. Ayrıca düzenlemelerin eksikliği nedeniyle müşterilerinin aleyhine bir takım işlemler gerçekleştirebiliyorlar. Düzgün bir borsanın bu tğr sıkıntıları gidermesini beklemekten sıkıldık ve bu iş için kolları sıvadık. Blockchain.com olarak geliştirdiğimiz cüzdan sağlayıcısını bugün 40 milyonu aşkın insan kullanıyor, bu insanların güvenilir ve tarafsız bir borsa üzerinden işlem yapabilmeleri için The PIT’i geliştirdik.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap