Kripto Para

Coinbase Milyonlarca Dolarlık EOS Dağıtıyor

Coinbase Earn, Stellar Lumens, ZCash ve BAT’ın ardından yeni bir kripto para birimi için daha destek verdiğini duyurdu.

Coinbase’in ardından Coinbase Earn da EOS’u listeledi. Artık kripto para meraklıları platformdaki eğitim videolarını izleyerek EOS kazanabilecek. Coinbase CTO’su Balaji S. Srinivasan, Pazar günü Washington D.C.’de yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Artık birçok insanın satın almak veya madencilik yaparak değil de kazanarak kripto para sahibi olacağını düşünüyoruz. 

Balaji S. Srinivasan, Coinbase’in EOS’u istediğini duyurmak amacıyla etkinlikte Coinbase başkan yardımcısı Tim Wagner’in yanında yer aldı. Hatırlanacağı üzere Coinbase, Earn.com’u Balaji S. Srinivasan’dan satın almıştı ve kullanıcılarının eğitimleri tamamlayarak kripto para kazanabileceği bir platforma dönüştürmüştü. 

  • Coinbase Earn programıyla birlikte kullanıcılara 100 milyon dolarlık EOS dağıtılacak. Buradaki linke tıklayarak Coinbase’e üye olabilir ve ücretsiz EOS’larınızı alabilirsiniz.

25 Mart’tan bu yana yatırımcılar, EOS’un geliştiricisi Block.one’ın yapacağı görkemli duyuruyu bekliyorlardı. O gün nihayet geldi çattı ve 2 Haziran’da Türkiye saatiyle 02:10’da Block.one yeni merkezsiz sosyal medya platformu Voice’u duyurdu. 

Söz konusu duyurunun yapılacağı güne kadar EOS piyasadaki olumlu beklentinin de etkisiyle ciddi anlamda fiyatlanmıştı. Ancak duyurunun zamanından önce basına sızdırılması ve beklenen etkiyi yaratmaması nedeniyle EOS gece saatlerinde hızlı bir düşüş yaşadı.

Yorum Yap