Kripto Para

Coinbase’te Kan Kaybı Sürüyor: İşte Detaylar

Yazar: Coin Bilgi

Coinbase’in kurumsal ürünler için ürün danışmanı Andrew Ridenour, son dönemde şirketten ayrılan üst düzey yöneticiler kervanına katıldı.

Andrew Ridenour, Coinbase’deki bir buçuk yılın ardından yeniden, ABD Ticaret Vadeli İşlem Ticaret Komisyonu (CFTC) bünyesinde çalışacak. Ridenour, daha önce CFTC’de dokuz yıl çalışmıştı. önce özel bir avukat olarak Piyasa Gözetimi Bölümüne geçmeden önce kıdemli bir avukat olarak çalıştı.

Andrew Ridenour, artık CFTC’de başkan Heath Tarbert’ün kıdemli danışmanı olarak görev alacak. Andrew Ridenour LinkedIn profiline şu notu ekledi:

Başkan Tarbert’in ofisine ve CFTC’ye “evime” döndüğüm için mutluyum. Komisyonda muhteşem günler geçireceğimizi düşünüyorum. Bana devlet hizmetine tekrar dönme fırsatı verdiği için Başkan’a özel teşekkürlerimi sunuyorum.

CFTC Başkanı Heath Tarbert, 5 Haziran 2019’da CFTC’nin başkanlığına Haziran 2014’ten Nisan 2019’a kadar görev yapan Christopher Giancarlo’nun yerine seçilmişti.

Nisan ayında, Coinbase’in kurumsal başkanı Dan Romero, beş yılın ardından şirketten ayrılarak Fidelity’ye transfer olduğunu açıklamıştı. Mayıs ayında Coinbase baş teknoloji sorumlusu Balaji Srinivasan Coinbase’ten ayrıldı. Haziran ayının başında Coinbase, şirketin COO’su Asiff Hirji’nin görevden ayrıldığını açıklamıştı. Mayıs ayında Coinbase baş teknoloji sorumlusu Balaji Srinivasan Coinbase’ten ayrıldı. Sizce Coinbase neden kan kaybediyor?

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap