Kripto Para

eBay Kripto Para Ödemeleri İçin Libra İle Birlikte Çalışacaklarını Duyurdu

eBay.com bugün “küresel e-ticareti genişletmek ve tüketiciler için daha uygun maliyetli hale getirmek” için iş ortağı Libra ile birlikte çalışacaklarını duyurdu.

Kripto Paralar Henüz Yolun Başında

eBay, dünyayı birbirine bağlamanın yeni bir yolunu keşfetmek için Blockchain ve kripto paralar gibi gelişen teknolojilerin büyüyen bir fırsat olduğu savunuyor. Ortaklıkla birlikte eBay, alışveriş deneyimini küresel anlamda müşteriler için daha ​​kolay ve daha sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. Buna rağmen eBay, kripto paraların benimsenme konusunda henüz daha yolun başında olduğu iddiasında.

Bilindiği üzere eBay ve Facebook, sosyal medya devinin bugün tanıttığı Libra Blockchain’ini geliştirmek için birlikte çalışacak. eBay, Libra’nın ödemeler konusunda geliştirilmesine yardımcı olacak. eBay, Libra’nın başarısına katkıda bulunmak amacıyla büyük ölçekli, altyapı ve ürün geliştirme konusundaki benzersiz tecrübelerini Facebook ile paylaşacak.

eBay, Libra’yla Dünyanın Dört Bir Yanında Erişilebilir Olacak

eBay, Libra hamlesiyle platformdaki ürünlerin dünyanın dört bir yanındaki müşterileri için erişilebilir ve daha az maliyetli olması için müşterilerinin tercih ettiği ödeme yöntemiyle alışveriş yapabilmesinin önündeki engelleri kaldırmaya çalışıyor. Ayrıca Libra sayesinde eBay’deki satıcılar da daha az işlem ücreti ödeyerek işlerini daha kârlı hale getirebilecek.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Röportaj: Selcoin’den Libra, Bakkt ve Blok Ödülü Yarılanmalarına İlişkin Önemli Açıklamalar

Facebook’un Kripto Para Birimine İlişkin Detaylar Netleşti: Libra & Calibra

Eski SEC Direktörü Uyardı: Binance’in Başı Fena Halde Derde Girebilir

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap