Kripto Para

İDDİA: Bitcoin Fiyatı 4 Bin Dolara Gerileyecek

Yazar: Coin Bilgi

ABD merkezli yatırım şirketi Euro Pacific Capital CEO’su, altın savunucusu ve Bitcoin karşıtı Peter Schiff, Bitcoin’in 4 bin dolara doğru seyrettiğini idddia etti. Dün akşam yaşanan sert düşüş üzerinden yeniden Bitcoin’e saldıran Schiff 24 Eylül’de yaptığı paylaşımda Bitcoin’in 1.800 dolarlık düşüşle 8.500 dolara gerilemesinin henüz başlangıç olduğunu kaydetti. Peter Schiff’in paylaşımından bir kesit şu şekilde:

Bitcoin alçalan üçgen formasyonunun destek çizgisinin altına geriledi. Bu düşüş eğilimi gösteren bir formasyon. Bitcoin’de 4 bin dolar ve aşağısına hızlı bir düşüş yaşanma olasılığı yüksek.

Bitcoin karşıtlığıyla tanınan ve verdiği demeçlerle sürekli altını övüp Bitcoin’i yeren Peter Schiff geride bıraktığımız dönemlerde altının en nihayetinde 5.500 dolara ulaşacağını Bitcoin’in ise hiçbir zaman 50 bin doları geçemeyeceğini iddia etmişti.

Haftalık Teknik Analiz Serimize Göz Attınız Mı?

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap