Kripto Para

İşte Yatırım Potansiyeli En Yüksek Altcoin’ler

altcoin
Yazar: Coin Bilgi

Uzun süreli boğa sezonunun ardından Nisan ayıyla birlikte yeniden yükselişe geçen kripto para piyasası Ağustos ve Eylül ayında yaşanan düşüşlerle birlikte yatırımcıların yeniden endişeye kapılmasına neden oldu. Kripto para topluluğundaki tedirgin bekleyiş devam ederken BitcoinEconomics.io yatırım potansiyeli en yüksek altcoin’leri açıkladı.

BitcoinEconomics.io adlı Twitter hesabının yaptığı söz konusu paylaşım şu şekilde:

“Treni kaçıranlar Litecoin, XRP ve Stellar’ı tercih ederek maksimum kazanç sağlayabilir. Fakat bir boğa piyasasının başlangıcında, şimdi olduğu gibi, korkunç bir seçim. Hareketsizliklerinde sizi yıpratırlar.”

Litecoin, Ripple ve Stellar Lumens

Litecoin özellikle geride bıraktığımız bir yıllık dönemde oldukça göz dolduran bir performans sergiledi ve 20 dolarlık fiyat seviyesinden 145 dolara kadar yükselmeyi başardı. 5 Ağustos’tan sonra düşüş trendine geçen Litecoin haberimizin hazırlandığı sırada ise CoinMarketCap verilerine göre 54.59 dolardan işlem görüyor.

BitcoinEconomics.io’nun paylaştığı kripto paralar arasında Litecoin’in geride bıraktığımız aylarda iyi bir performans sergilediği söylenebilir ancak XRP ve XLM ise son düşüş dalgasıyla birlikte 2018 yılındaki sert ayı sezonunda bile görülemeyen düşük seviyelere gerilemiş durumda.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap