Kripto Para

Ünlü Analistle Göre Bitcoin Bu Fiyat Seviyesine Kadar Gerileyebilir

Yazar: Coin Bilgi

Kripto para analisti Josh Rager‘dan yeni bir Bitcoin tahmini geldi. Geride bıraktığımız hafta beklenmedik bir şekilde aşağı yönlü bir kırılma yaşayan ve 10 bin dolar altına düşen Bitcoin yeni hafta başlangıcıyla birlikte 7.700 dolar bandına kadar geriledi.

Söz konusu düşüşle birlikte popüler kaldıraçlı kripto para borsası BitMEX‘te de milyonlarca dolarlık işlem tasfiye edildi. Haberimizin hazırlandığı sırada Bitcoin 8 bin dolar bandının altındaki seyrine devam ediyor.

Bitcoin’deki Yeni Hedef Fiyat

Takipçilerinden gelen Bitcoin’de gerileme nereye kadar devam eder sorularına Twitter hesabı üzerinden yanıt veren Josh Rager’a göre popüler kripto para birimi BTC’nin gerilemesi muhtemel en alt fiyat seviyeler 6.300-6.600 dolar bandı olduğunu kaydetti.

2019 Yılı Kazanımları Silinebilir

Şu anda Bitcoin’in 1 aylık desteği aşağı yönlü kırdığını belirten Josh Rager bu bölgenin de kırılmasının BTC’yi 6.600 dolara taşıyacağını sinyalini verdi. Bu yıl 14 bin dolara kadar yükselmeyi başaran Bitcoin eğer yeniden 6 bin dolara kadar gerilerse bu yılki kazanımlarının büyük bir kısmını silebilir.

Haftalık Teknik Analizlerimize Göz Atın:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap