Kripto Para

Justin Sun’ın Buffet’la Yiyeceği Yemeğe Binance Ekibi Katılacak Mı?

Justin Sun warren buffet buluşması
Yazar: Coin Bilgi

Sadece 3 gün sonra kripto para topluluğunun önde gelenleri milyarder yatırımcı Warren Buffet’la Quince adlı restoranda bir araya gelecek.

21 Temmuz’da Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla eToro’nun kurucusu ve CEO’su Yoni Assia’yı da davet eden ve olumlu cevap alan Justin Sun’ın yemeğe götüreceği 7 kişi neredeyse netleşti.

Changpeng Zhao Reddetmişti

Binance CEO’su Changpeng Zhao Justin Sun’ın davetini nazikçe reddetse de yemepe Binance cephesinden de katılım sağlanacak. Dün Justin Sun, Binance Charity Fund’ın Başkanı Helen Hai’yi de yemeğe davet etti. Hai ise bu davete dakikalar içinde yanıt vererek öğle yemeğinin kripto paraları ve yardımseverliği tartışmak için uygun bir fırsat sunacağını söyledi.

Bu hafta başında, kripto para ödemeler şirketi Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire öğle yemeğine katılacağı kesinleşmişti. Justin Sun’ın Warren Buffet’la yiyeceği yemeğin ilk konuğu ise Haziran ayında netleşmiş ve Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Sun’dan gelen daveti kabul etmişti. 25 Temmuz’da Quince adlı restorandaki büyük buluşmaya önümüzdeki günlerde başka isimlerin de davet edilmesi bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap