Kripto Para

Justin Sun’ın Warren Buffet’la Bir Araya Geleceği Randevu İptal Oldu

Justin Sun warren buffet buluşması
Yazar: Coin Bilgi

Justin Sun, Warren Buffett’la yiyeceği öğle yemeği randevusunu iptal etmek zorunda kaldı.  Açıklama, Tron Foundation’ın 22 Temmuz’da resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Randevuyu Sun İptal Etti

TRON Foundation, Warren Buffett Justin Sun buluşmasının ertelendiğini duyuran bir paylaşımda bulundu. Söz konusu paylaşıma göre Sun’ın sağlık sorunları nedeniyle büyük buluşma ertelendi. Böbrek taşı düşürdüğü gerekçesiyle iptal olan yemek için taraflar ileri bir tarihte anlaşmaya vardı.

Büyük Buluşma İşe Yarayabilirdi

Justin Sun kripto paralara yönelik sert ve acımasız açıklamalarıyla tanınan Warren Buffet’la yemek yiyebilmek için açık arttırmada 4,6 milyon dolarlık en yüksek teklifi vermişti. Sun’ın beraberinde götürdüğü kişilerle birlikte Warren Buffet’ın kripto paralara karşı bakış açısını değiştirmeyi amaçlıyor. Eğer 25 Temmuz’daki yemek iptal edilmeseydi, etkinlikte  Circle CEO’su Jeremi Allaire, Huobi’den Chris Lee, eToro CEO’su Yoni Assia ve Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Sun’a eşlik edecekti.

Ayrıca, randevunun ileri bir tarihe ertelenmesi TRX fiyatını da etkiledi. Bu duruma sert tepki veren Tron sadece 24 saat içerisinde %12’lik değer kaybı yaşadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap