Kripto Para

Merakla Beklenen Justin Sun Warren Buffet Buluşması Ne Zaman Gerçekleşecek

Yazar: Coin Bilgi

Haziran ayının başlarında Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su “büyük bir duyuru” ibaresini kullanarak dünyanın en zengin ikinci ismi Warren Buffet’la yiyeceği bir öğle yemeği için 4,6 milyon dolar ödediğini açıklamıştı. Her ne kadar bu duyuru kripto para topluluğunda huzursuzluk yaratsa da Justin Sun ilgiyi üzerine çekmeyi de başarmıştı.

24 Eylül’de yapılan açıklamada Tron’un CEO’su Justin Sun, Berkshire Hathaway’in kurucusu milyarder yatırımcı Warren Buffett’la yenilecek bağış yemeğinin çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceğini açıkladı.

Justin Sun, Haziran ayının başlarında düzenlenen müzayedede, bağış etkinliğinin 20 yıllık tarihinde verilen en yüksek teklifi vererek kazanmıştı. Bu yemek için yaklaşık 4,5 milyon dolar ödeyen Tron CEO’su, gerçekleşmesine sadece birkaç gün kala sağlık sorunlarını gerekçe göstererek etkinliği ertelemişti.

Justin Sun’ın yemeğe birlikte gideceği isimler de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Cirle CEO’su Jeremy Allaire ve Litecoin’in (LTC) geliştiricisi Charlie Lee Warren Buffet’la yenilecek öğle yemeğinde Justin Sun’a eşlik edecek isimler arasında yer alıyor.

Milyarder yatırımcı Warren Buffet, Bitcoin karşıtlığıyla tanınıyor. Justin Sun’ın amacı ise Warren Buffet’ı ikna etmek ve insanların kripto paralara yönelik olumsuz algılarını tersine çevirmek.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap