Takip Edin

Sponsorlu

PrimeXBT’den Tarihe Yolculuk: Gerçekleşmiş On Çılgın Piyasa Tahmini

Türkan Babacan

Yayınlanma tarihi

-

PrimeXBT'den Tarihe Yolculuk: Gerçekleşmiş On Çılgın Piyasa Tahmini

Analistler, hedge fonu yöneticileri, ekonomistler; makro piyasalarda neler olacağına dair oldukça spekülatif tahminler yaparlar. Bazen nokta atışı tahminler yaparlarken, bazen de bu tahminlerin gerçekleşmesi oldukça çılgın gelir. Yıllar geçtikçe, tahminler nihayetinde kanıtlanarak artar veya bir süre geçince yanlış tahminler unutulur.

blank

PrimeXBT araştırması tam da bu noktada, en sonunda gerçekleşen ve piyasayı hayretler içerisinde bırakan, en çılgın tahminlerden bazılarını ortaya çıkardı. Ayrıca araştırma ekibi, henüz gerçekleşmemiş veya kanıtlanamayan birkaç temel tahminin yanı sıra, bu tahminlerden avantaj elde etme yollarını da araştırdı.

Stark Borsa Uyarısı ve Yeniden Ralli

2020 yeni başladığında, borsalar 90 yılı aşkın büyümeyi ve dünyanın gördüğü en uzun boğa piyasasını kapattı.

S&P 500, Dow Jones, Nasdaq, FTSE, DAX ve diğer birçok büyük hisse senedi endeksi, 2020 yılının Şubat ayında tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı.

Bununla birlikte yüksekten düşüş de sert olur. Dr. Doom takma adıyla tanınmış bir finansal analist, endekslerin rekor seviyelere çıkmasının büyük bir borsa çöküşünü getirebileceğini belirtmişti.

Nouriel Roubini, yıllar boyunca finansal dalgalanmalarla ilgili birkaç olumsuz tahmin yaptı ve hatta 2017’de kripto para balonunun patlaması olarak adlandırdı. Lakabını da tam olarak bu şekilde kazandı. (Dr. Kehanet)

Ama Dr. Doom eski numaraları mı deniyordu yoksa yine haklı mıydı? Hisse senetleri piyasasında %40’lık bir düşüşü bildirdiğinde Kara Perşembe yaşandı ve salgın piyasalarda paniğe neden oldu. Pazar birkaç gün içinde tam olarak %40 oranında düştü. Yıkıcı pazar çöküşünün ardından, Fundstrat’tan Tom Lee, çöküş yaşamış borsaların Kara Perşembe’yi izleyen haftalarda %50’nin üzerinde iyileşme sağlayacağını öngördü. Borsa yükseldi ve geçmişte cesur ve yanlış Bitcoin tahminleri yapan yanlış Tom Lee, borsadaki toparlanma ile yeniden prestij kazandı.

Ancak her doğru borsa tahmini için yanlış bir tahmin daha olur. Ekonomi araştırma şirketi HS Dent’in CEO’su Harry Dent, kötü bir borsa çarpışma çağrısıyla ilgili tüm kitabı kaleme aldı.

blank

Yazar 2011 yılında, 2013 yılında sadece 3.000 puana düşen Dow Jones Endüstriyel Ortalaması hakkında bir kitap olan Büyük Crash Ahead’i yayınladı. Dow Jones şu anda 26600 civarında işlem görüyor.

Altın ve Gümüş Kadar Önemli, Değerli Metal Tahminleri

Altın tahminleri, kıt değerli metallerin kendisi kadar nadirdir denilebilir.

Kıymetli metaller, özellikle son birkaç yıldır yeni bir yükseliş trendi görüldüğünde ve ekonomik kargaşa arttıkça hareket edeceği için, tahmin konularında altın ve gümüş her zaman finansal analistlerin radarlarındadır.

Yükseliş eğilimi gerçekleşmeden önce Bank of America, XAU/USD’nin 2019 yılında ons başına 1400 dolardan işlem yapmasını istiyordu. Temmuz’a kadar, altın hedefe ulaştı ve tırmanmaya devam etti.

Ertesi yıl, Goldman Sachs altın fiyatlarının ons başına 1600 dolardan işlem yapmasına dikkat çekti, ancak altın piyasasında şu anda bildiğimiz başka bir tahmin gerçekleşti.

blank

Aynı analistler, yatırımcılar varlığı güvenli bir sığınak ve enflasyona karşı korunma olarak gördükçe, ons başına 2.000 doların üzerinde paraya işaret ediyorlar.

Ancak her altın çağrısı için altın eşdeğeri vardır. Kasım 2012’de Deutsche Bank, değerli metalin şimdi ons başına bir analistin de belirttiği 2.000 dolara yükseleceğini tahmin etti.

Bunun yerine altın, bir ay sonra değerlemesini neredeyse yarı yarıya düşüren bir düşüş trendine düştü. Ancak yeniden toparlandı ve vadeli işlem piyasalarında 2 bin dolar seviyesini gördü.

Kıymetli metallere devam etmeden önce, pazardaki gümüş tahminlerine yer vermek istedik. Metalla Royalty & Streaming direktörü EB Tucker, gümüşün bu yıl ons başına 20 doların üzerine çıkacağını tahmin etti. Bu hafta itibariyle XAG/USD bu hedefe ulaşarak patlak verdi. (Yazım itibariyle 24 dolar seviyelerinden işlem görüyor.)

Petrol Tankını Bu Yılın En Düşük Seviyesinde Öngören Tek Analist

Savaşlar bir zamanlar petrol fiyatları üzerinden yapılırdı, ancak bu sefer pandemiden beri arzı en yüksek seviyelere ulaştı, şimdi ise nerede depolanabileceği konusunda ihtilaf var.

Eylül 2019’da, Goldman Sachs emtia araştırması başkanı Jeff Currie, petrol ticaretinin varil başına 20 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini ileri sürdü. Currie, petrol fiyatlarının fiyatlandırılmasını öngören birkaç analist arasındaydı, ancak Currie bile petrol fiyatlarının ilgili depolama maliyetleri nedeniyle geçici olarak negatif ticaret yapacağını düşünemezdi.

blank

Öngörülemeyen Kripto Para Piyasasını ve Bitcoin’i Tahmin Etme

Bitcoin adını tam duyurmadan önce, bazı analistler varlığın 2017 boğa piyasasını tahmin etti ve bu da tam ölçekli bir finansal balon hareketine yol açtı.

Civic ve blockchain girişimcisinin kurucusu Vinny Lingham, Bitcoin fiyatının sonunda 2017’de BTC başına 1.000 dolar dan 2.000 dolar ve 3.000 dolara yükselmesini öngördü.

Global Advisors’tan Daniel Masters, 4.400 dolardan biraz daha yüksek bir hedef öngördü. Kripto para birimi tüm beklentileri yıkmaya ve yıl bitmeden 20.000 dolara ulaşmaya devam etti.

Büyük teknoloji markalarına yaptığı yatırımlarla tanınan milyarder girişim kapitalisti Tim Draper, aynı zamanda büyük bir Bitcoin boğasıdır. Draper, Bitcoin’in 2018 yılına kadar-tam dört yıl önce- 10.000 dolara ulaşmasını öngördü.

blank

Sonrasında tahminleri ikiye katlandı, ancak yine de yatırım söz konusu olduğunda Draper’ın  gerçekten vizyoner olduğunu kanıtlıyor. Draper, Bitcoin’in bir gün potansiyel olarak yüz binlerce hatta milyonlarca dolara ulaşmasını bekliyor.

Doğru olan tüm Bitcoin fiyat tahminlerinin hepsi olumlu değildir. Efsanevi emtia tüccarı Peter Brandt, 2018’de  varlığın parabolünün kırılmasından sonra BTC/USD’de %80 veya daha fazla geri çekilme tahmininde bulundu.

Sonuç, mevcut ayı piyasası dip seviyesine %84’lük bir düşüş yaşadı ve BTC fiyatı 3.200 dolara kadar düştü.

PrimeXBT Araştırması Gerçekleşip Gerçekleşmediği Belli Olmayan, Vahşi ve Çılgın Tahminleri Ortaya Çıkardı

Gelecekteki fiyat tahminleri, borsada 1929 tarzı bir hareketin yaşandığına işaret ediyor, bazı firmalara göre altının ons başına 3.000 dolara çıkacağı ve Bitcoin’in BTC başına 75.000 dolardan 100.000 dolara çıkacağı tahmin ediliyor.

Myrmikan Capital’in kurucusu Dan Oliver’a göre altın ons başına 10.000 dolara ulaşacaktır. BTC 400.000 doları göreceği tahmini ise, Bitcoin’in mevcut para politikası karşısında altından daha iyi performans göstermesini bekleyen Max Keizer tarafından yapıldı.

Bitcoin’in arzı sınırlı, bu yüzden sadece 21 milyon BTC var. Bu gerçeğe dayanarak, Bitcoin fiyat tahminleri BTC başına milyon dolarlara varıyor.

PrimeXBT ile Herhangi Bir Pazarda Öngörülemeyenlere Hazırlanın

Analistler, forex’ten kripto paralara, hisse senedi endekslerine, emtialara ve daha fazlasına, hemen her pazardaki volatilitede keskin bir artışa ve önemli bir oynaklığa işaret ediyor.

Bu varlıkların tümü ve yukarıdaki tahminler boyunca belirtilenler; gelişmiş, ödüllü bir Bitcoin marj ticaret platformu olan PrimeXBT’de işlem görmektedir.

Platform tarafından sağlanan uzun ve kısa pozisyonlar, zararı durdurma ve kar emirleri alma gibi gelişmiş ticaret araçlarını ve TradingView’un yerleşik grafik yazılımını kullanmak, yatırımcıların yukarıda kanıtlanmamış tahmin edilen sonuçlardan herhangi birine hazırlanmasına yardımcı olabilir. Ayrıca trader’ların öngörülemeyen tahminlere hazırlanmalarına da yardımcı olabilir.

2020 yılı tüm hesaplarda rekor kıran bir yıl olmuştur ve yatırımcılara hiç olmadığı kadar eşi görülmemiş fırsatlar sunmaktadır. PrimeXBT, en kolay ve en çeşitli portföy yönetimi deneyimi için tek bir çatı altında çok çeşitli pazarları sizlere sunar.

Kayıt işlemi bir dakikadan az sürer ve bu çılgın tahminlerden birinden yararlanmak veya fırsatları kaçırmak seçenekleri sizin elinizdedir.

Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu

Kripto Paralarda Tam Anonimlik Sağlayan Karıştırma Platformu: BitMix

Türkan Babacan

Yayınlanma tarihi

-

Kripto Paralarda Tam Anonimlik Sağlayan Karıştırma Platformu: BitMix

Bitmix, bir kripto para karıştırma platformu olarak yer almaktadır. Bu platformda öncelik; tüm müşterilerin anonimliğini ve kripto para işlemlerinin gizliliğini korumaktır. BitMix tam anonimlik, anında aktarım ve düşük komisyon ücretleri ile avantajlı bir platform olarak dikkat çeker.

Karıştırma Hizmeti (Mixing) Nedir?

Karıştırma (Mixing) hizmeti nedir diyecek olursanız, anonim kalmanızı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet, eski ve yeni cüzdan arasındaki bağlantıyı keser ki BitMix de bu noktada devreye girmektedir. BitMix kripto paraların güvende tutulmasına olanak sağlayan, karıştırma hizmetlerinden biri olarak karşımıza çıkar.

Bitcoin işlemleri, Bitcoin işlemlerinin kaydını tutan veritabanı diyebileceğimiz blockchain sayesinde halka açıktır. Halka açık blockchain’de işlemler, kalıcı bir şekilde blockchain üzerine kaydedilir. Bu sebeple bir kripto para adresinden diğerine yapılan tüm işlemler, üçüncü bir taraf aracılığıyla izlenebilir ve kimlik bilgileri bulunabilir.  İşte bu işlemlerin gizliliğini korumak için de karıştırma hizmetleri kullanılabilir. Bu hizmet orijinal fonun karıştırılmasında kullanılır. Dolayısıyla Bitcoin (ve diğer kripto para birimleri) karıştırma hizmetleri, kripto paraları farklı oranlarda karıştırarak, işlem gizliliğini sağlar.

Kişisel verilerinizin Bitcoin cüzdanına bağlanması, sizi şu sorunlarla karşı karşıya bırakabilir: Suçlular tarafından suça karışma ve kullanılma, vergi makamları veya kolluk kuvvetleri tarafından soruşturulma riskleri çoğu zaman mevcuttur.

blank

Müşterini Tanı (KYC/AML) doğrulaması gerektiren bir Bitcoin borsasını kullanarak kimliğinizin bir resminizi yüklediyseniz, bu borsa üzerinden kişisel bilgileriniz, satın aldığınız herhangi bir Bitcoin’e bağlanmış olur.

BitMix’in Avantajları Nelerdir?

Öncelikle ilk aşamada geniş yelpazeli dil seçeneğinden bahsedebiliriz. Platform dünyanın her yerine hizmet vermek amacıyla; İngilizce, Rusça, Çince, Korece, Endonezyaca, Hintçe, Portekizce Almanca, Hollandaca, Lehçe dillerinde kullanılabilmektedir.

BitMix’te sadece Bitcoin işlemleri değil; ayrıca Dash ve Litecoin işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Yine işlemler javascript desteği olmadan; Clearnet, Tor ve NoJS ile gerçekleştirebilmektedir. 0.005 BTC, 0.005 LTC ve 0.005 DASH, en düşük miktarda gerçekleştirilebilecek işlemlerdendir.

blank

Platformun aktarma özelliği sayesinde paralar, işlemlerin onaylanmasından sonra anında adreslere aktarılır. Bunun nedeni de platformun rezervlerinde hazırda bekleyen “karıştırma işlemi uygulanmış paralar” bulunmasıdır. Bu yüzden kullanıcı bir işlemi karıştırıcı aracılığıyla tamamladığında, alıcı adresine de anonim bir şekilde gönderim sağlanır.

Yine eklemek gerekir ki BitMix, kişisel bilgi talep etmeden işlemleri gerçekleştirir ve platforma verilen bilgiler de en fazla 72 saat sonra silinmektedir. Bu tüm işlemlerin tam anonimlikle gerçekleşmesine katkı sağlar.

BitMix yalnızca gizlilik ve anonimliğin sağlanması amacıyla kullanılan, yasal bir platformdur. Platformdaki işlemler güvenilir ve yasal işlemlerdir. Bitmix bu şekilde, hacker’lara karşı da daha iyi bir koruma sağlar. Normalde bir borsaya hacker’lar saldırmışsa, sizin de bu borsadaki adres bilgilerinize ulaşarak fonlarınız ele geçirilebilir. Ancak işlemleriniz için Bitmix’i kullanmışsanız; adres ve transfer bilgileriniz de anonim kalır ve böylece tam anonimliğiniz sağlanmış olur.

BitMix’te bulunan “rastgele opsiyon seçeneği”, paraların cüzdanlara birden fazla işlem ile ulaşmasını sağlar. Bu da Blockchain takiplerini daha zor bir hale getirir. Platformda %0.4- %4 arasında madencilik ücreti almaktadır.

BitMix‘in diğer avantajları ise şunlardır:

 • Projeler için oluşturulan API desteği sayesinde kullanıcılar kendi karıştırıcılarını oluşturma imkanı,
 • Maksimum karıştırma performansı için manuel ve otomatik ayarlar imkanı,
 • Davet edilen kullanıcı tarafından yapılan her işlem için anında ödeme,
 • Teminat mektubu ile kripto paralarınızın karıştırılmasında, platformdan dijital imza ile onay.

BitMix Nasıl Çalışır?

Bitcoin ağında, işlemler tamamen izlenebilir. Bitcoin cüzdanları görüntülenebilir, transferlerin kimlere gönderildiği, ne kadar fon olduğu ve bunların nerede harcadığı gibi bilgiler üçüncü kişilerce izlenebilir ve saldırganların da hedefi olabilir.

BitMix platformu Bitcoin’leri alıp diğer fonlarla karıştırır ve nihayetinde aynı miktarda Bitcoin verir. Bu işlem kripto para varlıklarının temizlenerek; işlemlerin anonim hale getirilmesi olarak görülebilir. BitMix ile işlemler üç adımda gerçekleştirebilir:

 • İlk olarak bir sipariş oluşturmak gereklidir. Bunun için alıcı adresinin belirtilmesi, ücret ve zamanı seçmek yeterli olacaktır.
 • Sonrasında karıştırma işlemi uygulanması istenilen kripto paralar gönderilir. Benzersiz adres ise bu işlemden sonra oluşur. Son olarak karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra, ilk etapta işlem oluştururken belirlenen süre kapsamında, yeni kripto paralargönderilmiş olur.
 • Öte yandan platformda halihazırda karıştırılmış paralar bulunur ve kullanıcı işlemleri hızlı bir şekilde bu paralarla gerçekleştirilir. Kullanıcıların gönderdiği paralar, sonrasında farklı karıştırma işlemlerinde kullanılır.

BitMix kullanıcılarına bir teminat mektubu sunar. Bu teminat mektubu, BitMix’in yükümlülükleri temin eder. Teminat mektubu BitMix ana Bitcoin hesabından imzalanır.

BitMix kripto para karıştırma platformu ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Devamını oku

Sponsorlu

IQ Option Kripto Para Alım Satım İşlemlerine Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Coin Bilgi

Yayınlanma tarihi

-

Kripto para dünyası çok hızlı değişiyor. Bitcoin 2017 yılında 20.000 dolara ulaştığında fırsatı değerlendirebildiniz mi? Dünyadaki birçok insan inanılmaz kazançlar elde etmek için kripto paralara yatırım yapmakla ilgileniyor. Century International Altın kalite ödülü de dahil olmak üzere tasarımı ile birçok ödül kazandık. Gelin IQ Option olarak bunu nasıl başardığımıza yakından bakalım.

blank

Gelişmiş işlem araçlarımızı kullanarak dünyanın en popüler kripto para birimlerine yatırım yapmaya başlayın:

 • Tek tıkla işlem yapın
 • Ücretsiz 10.000 dolarlık demo deneme hesabı
 • 7 gün 24 saat işlem yapma imkanı
 • 1 dolar minimum yatırım tutarı

IQ Option, en iyi 12 kripto para biriminde işlem yapabilmenize olanak sağlar. İşlem yapmaya 10 dolardan daha azıyla, minimum 1 dolarla başlayabilirsiniz.

blank

Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya diğer popüler altcoinlerle yatırımlar yapabildiğinizi düşünün. Eğer maceracı hissediyorsanız, karınızı ikiye katlayabilir ve 2 kat kaldıraç kullanabilirsiniz! Piyasa çöktüğünde ise kısa pozisyon alarak da para kazanabilirsiniz.

Haber akışlarına göz atabilir, topluluk üyeleriyle konuşabilir veya sorularınızı yanıtlaması için 7/24 destek ekibiyle konuşabilirsiniz. IQ Option ile kripto para çiftleri hakkında birçok bilgi ve fikir edinebilirsiniz. IQ Option, Visa, Mastercard, Skrill, banka havalesi ve diğerlerini kullanarak hızlı bir şekilde para yatırmanızı sağlar.

blank

Tarayıcınızda veya mobil uygulamada işlem yapmayı tercih edebilirsiniz. (iOS veya Android)

Sadece birkaç tıklamayla yatırım yapabilir, alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Platformumuz aracılığıyla kripto varlıklarınızı yönetebilir ve bu heyecan verici ve hızlı hareket eden piyasanın bir parçası olabilirsiniz! Her bir grafiği kendi göstergelerinizi ve sinyallerinizi ekleyerek beğeninize göre ayarlayın.

Kripto para piyasası 24 saat aktif olduğundan IQ Option ile istediğiniz zaman işlem açabilirsiniz. İster telefonunuzda, ister tabletinizde veya dizüstü bilgisayarınızda olun; IQ Option’ın mükemmel arayüzü, tüm cihazlarınızda hızlı çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Kripto para piyasasının daha da yükseleceğini düşünüyor musunuz? IQ Option karar vermenizi sağlar!

 IQ Option’a Kayıt Olun

IQ Option’la paranızı riske atmadan da işlem açma şansına sahipsiniz. IQ Option, 10.000 dolarlık ücretsiz bir DEMO hesabı oluşturmanıza izin verir, böylece  platformda alıştırmalar yapabilirsiniz.

blank

Sadece birkaç tıklama ile bir hesap oluşturun ve dünyanın her yerinden, kesintisiz işlem yapma şansına sahip olun. Kayıt olmak  sadece birkaç saniye sürüyor! Bugün dünyanın en kazançlı piyasalarından birinde yatırıma başlayın!

Sonuç

Kripto para piyasasında para kazanmak birçokları için kolay görünüyor. Ticaret platformumuzla çok hızlı bir şekilde para yatırabilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz. 1 dolardan az bir başlangıç fiyatıyla 12 farklı kripto para biriminde işlem yapabilirsiniz. Seçmeniz gereken tek şey fiyatın hangi tarafa doğru hareket edeceği. IQ Option, platformu için birçok ödül kazandı. Büyük bir yatırımcı topluluğunun desteğine sahip. Ayrıca kullanıcılarına 7/24 müşteri desteği sunuyor. Herhangi bir yerden, herhangi bir cihazınızdan kayıt olarak para kazanabilirsiniz!

Genel Risk Uyarısı:

Kripto para birimleri karmaşık yatırım araçlarıdır ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riski yüksektir.  Yatırımcı hesaplarının yaklaşık %87’si kripto paralarla kaldıraçlı işlemler yaparken  para kaybediyor. Kripto paralarla kaldıraçlı işlemlerin nasıl çalıştığını anlamalı ve paranızı kaybetme riskini alıp alamayacağınızı iyi hesap etmelisiniz.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletisim@coinbilgi.net

Devamını oku

Kripto Para

Kripto Paralarla Yeni Tanışanlara Sevindirici Haber: deepTradeBot Yeni Özellliğini Tanıttı

Coin Bilgi

Yayınlanma tarihi

-

İçindekiler

deepTradeBot yeni başlayanlar için Basit Mod’u başlattığını duyurdu! Acemi yatırımcılar için yeni bir basitleştirilmiş işlem botu kiralamak artık mümkün.

Bugün, deepTradeBot.com kripto para yatırımcıları için kolaylaştırılmış algoritmik trading hizmeti başlattıklarını açıkladı. Kripto paralarla yeni tanışanların algoritmik tradingle ilk tanışma deneyimlerini basitleştirmek için özel olarak tasarlanmış yeni bir arayüz modu deepTradeBot‘un Basit Modu artık hizmetinizde!

İşlemler, kayıttan hemen sonra başlatılabilir. deepTradeBot’un eşsiz özelliklerine, kontrol panelinin sağ üst köşesinden istediğiniz zaman ulaşabilir Pro ve Basit mod arasında geçiş yapabilirsiniz. deepTradeBot CEO’su Jim Stokes Basit Mod hakkında şunları kaydetti:

“Kullanıcılarımızın her dakika, özellikle müşterilerimiz tüccar olduğu için ne kadar değerli olabileceğini anlıyoruz. Müşterilerimizin zamanına değer veriyoruz, bu nedenle ticaret deneyimlerini olabildiğince basit hale getirmeye çalışıyoruz.”

DeepTradeBot söz konusu Basit Mod geliştirmeleri için müşterilerinden gelen 2 binden fazla geri bildirimi gözden geçirdi ve ortaya kripto paralarla yeni tanışanlar için geliştirilmiş Basit Mod çıktı.

DeepTradeBot Hakkında

deepTradeBot.com, kripto paralar ve borsalr arasındaki fiyat farklılıklarından maksimum fayda sağlayan bir ticaret robotudur. Platform, ilgilenen herkese bot kiralama hizmeti sağlıyor.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletisim@coinbilgi.net

Devamını oku