Reddit, kripto para platformunu kapattı

Reddit kullanıcılarının birbirleerine kripto paralarla bahşiş göndermelerine olanak tanıyan Tipjar kapatıldı

reddit kripto

Reddit kullanıcılarının birbirleerine kripto paralarla bahşiş göndermelerine olanak tanıyan Tipjar kapatıldı. Redditörlerin Ethereum’la ve Erc-20 token’larıyla bahşiş verebilmesi için geliştirilen TipJar’dan kötü haber 7 Ekim’de geldi. Reddit’te konuya ilişkin yapılan açıklamada kullanım oranının çok az ve tatmin edici olmaması nedeniyle böyle bir karar alındığı duyuruldu.

Kalan bakiyenizi çekin uyarısı

Her ne kadar platform resmi olarak kapatılsa da TipJar’ın web sitesi hala aktif. TipJar geliştiricileri, kullanıcıların platformda kalan bakiyelerini en kısa süre içerisinde çekmelerine yönelik uyarıda bulundu. Platformun web sitesinin ise 10 Nisan 2020’de kapatılacağı açıklandı.

“TipJar artık faaliyetlerine son veriyor, bu nedenle artık diğer Reddit kullanıcılarına bahşiş göndermek mümkün olmayacak. TipJar’ın web sitesi 10 Nisan 2020’de kapatılacak. Bu tarihten itibaren kullanıcılar TipJar hesaplarına erişemeyecek ve hiçbir şekilde para transferi gerçekleştiremeyecek. Eğer TipJar hesabınızda bakiyeniz varsa bunu mümkün olan en kısa sürede çekmeniz gerekiyor.”

Bir diğer kripto para platformu Coinexchange.io da benzer sebepleri gerekçe göstererek geçtiğimiz günlerde faaliyetlerini sonlandırma kararı aldığını duyurmuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın