Kripto Para

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Şirketinin Yeni Yatırım Planlarını Açıkladı

xrp teknik analizi
Yazar: Coin Bilgi

MoneyGram’a yaptığı 30 milyon dolarlık yatırımı oldukça ses getiren Ripple yatırımlarına devam etmek istiyor. The Block’un haberine göre Ripple, MoneyGram ortaklığının ardından çoklu yatırım anlaşmaları imzalamak istiyor.

“Avantajımızı Yükseltmek İstiyoruz”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cuma günü Yahoo Finance UK’e verdiği demeçte, “Çok güçlü bir pozisyondayız, işimiz güçlü bir şekilde büyüyor, güçlü bir bilançomuz var ve avantajımızı yükseltmek istiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Brad Garlinghouse, şirketinin önümüzdeki günlerde yapması olası yatırımlar hakkında herhangi bir açıklamada ise bulunmadı.

Geride bıraktığımız Haziran ayında dünyanın en büyük ikinci para transfer şirketi MoneyGram ile 30 milyon dolarlık yatırım yapan Ripple’ın anlaşma gereği, bunun 20 milyon dolarını gelecek iki yıl içinde ödemesi bekleniyor.

İlgili haber: Binance’in iOS Uygulaması Neden Hala Yayınlanmadı: İşte Detaylar

Geçtiğimiz hafta, MoneyGram CEO’su Alex Holmes, şirketin Ripple Labs ile vardığı işbirliği kapsamında xRapid teknolojisini kullanarak XRP ile para transferi yapmaya başladıklarını açıklamıştı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap