Kripto Para

SEC’in Durdurma Emri Sonrası Telegram’dan İlk Açıklama Geldi

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

Telegram Open Network (TON) geliştiricileri, SEC’in açtığı davadan sonra nihayet yatırımcılarına cevap verdi. Bugün durumu açıklığa kavuşturmak için yayımlanan mektupta, Telegram’ın SEC’ten uzun süredir TON’a ilişkin geri bildirim almaya çalıştığı kaydedildi.

SEC’e Katılmıyoruz

Mektupta, geliştiricilerin son 18 ay boyunca ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile aktif bir şekilde etkileşimde bulundukları ve TON Blockchain’i hakkında geri bildirim aldığı bildirildi. Ancak, SEC’in kararı açıkça onları şaşırtmışa benziyor, işte mektuptan kısa bir kesit:

“SEC’in bu şartlar altında dava açmayı seçmesine şaşırdık ve hayal kırıklığına uğradık ve SEC’in yasal pozisyonuna katılmıyoruz.”

Telegram’ın Kripto Para Planları Gecikebilir

Şu anda, kripto para birimi geliştiricileri, danışmanlarla birlikte, durumdan çıkmanın en iyi yolunu arıyor. İşte o ifadeler:

“Lansman tarihini geciktirmek isteyip istemediğinin değerlendirilmesi de dahil üzere ilgili tarafların çıkarları kapsamında durumu çözmek için en iyi araçları değerlendirmeye devam ediyoruz”

Yukarıdaki sözcüklerden, Ekim için planlanan Telegram’ın kripto para biriminin başlatılmasının geciktirilebileceği anlaşılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap