Kripto Para

Sıcak Gelişme: Binance 30 İşlem Çiftini Delist Ediyor

Yazar: Coin Bilgi

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance 30 işlem çiftini platformundan kaldıracağını açıkladı. Yapılan açıklamanın ardından söz konusu kripto paralar %50’ye varan değer kayıpları yaşadı.

Binance’ten Bugün İtibariyle Kaldırılacak Pariteler

Binance, delist hamlesini likidite ve kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla yaptığını duyurdu. 30 Eylül 2019 Türkiye saati ile 11.00’den itibaren Binance’ten kaldırılacak  işlem pariteleri şu şekilde:

DOGE/PAX, DOGE/USDC, ERD/PAX, ERD/USDC, FTM/PAX, FTM/TUSD, FUEL/ETH, GTO/PAX, GTO/TUSD, GTO/USDC, LUN/ETH, NCASH/BNB, NPXS/BTC, ONE/PAX, ONE/TUSD, ANKR/PAX, ANKR/TUSD, ANKR/USDC, BCPT/PAX, BCPT/TUSD, BCPT/USDC, BTT/BTC, DENT/BTC, PHB/PAX, PHB/USDC, TFUEL/PAX, TFUEL/TUSD, TFUEL/USDC, WAVES/PAX, WIN/BTC.

Çöküşün Önüne Geçilebilecek Mi?

NPSX örneğinde görüldüğü gibi Binance’te birçok güçsüz kripto para farklı paritelerde deyim yerindeyse dibi görmüştü. Bu nedenle uzun zamamdır Binance’ten bu kripto paralar için delist hamlesi gelmesi bekleniyordu.

Yapılan açıklamanın ardından NPXS ile DENT  %25, BTT %17, WIN ise  %50’lik değer kaybı yaşadı.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap