Kripto Para

Sıcak Gelişme: Coinbase’ten IEO Girişimi

Yazar: Coin Bilgi

ABD’nin ve dünyanın en popüler kripto para borsalarından Coinbase, Binance ile rekabette geri kalmamak adına yeni bir hamleyle karşımıza çıkabilir. Önde gelen borsalardan Coinbase söylentilere göre yakın zamanda kendi IEO platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in Asya kurumsal satış müdürü Keyvon Pirestani katıldığı bir konferansta bu gelişmenin sinyallerini verdi. Invest: Assia adlı konferansta bir takım açıklamalarda bulunan Keyvon Pirestani şunları kaydetti:

IEO’ların Coinbase için gerçek bir fırsat olduğu fikrindeyiz. Ancak Coinbase sadece IEO’ları değil aynı zamanda STO’ları da yakından inceliyor. Şu anda herhangi bir resmi açıklama yapmayacağım.

Binance ile büyük bir çılgınlığa dönüşen IEO’lar, ICO çılgınlığından sonra kripto para piyasasına yeniden can verdi.  The Block’un yaptığı bir araştırmanın verilerine göre bu yıl aralarında Binance, Huobi, OKEx ve Bittrex’in de olduğu 12 kripto para borsası kendi IEO platformlarını kullanıma sundu. Öyle ki bu platformlarda 39 kripto para projesi çoktan vitrine çıkarılıp satışı gerçekleştirildi bile.

Yapılan başka bir araştırma ise IEO’lar konusunda Binance’in başarısını gözler önüne seriyor. Long Hash tarafından yapılan bir araştırmaya göre Binance IEO getirilerinde açık ara diğer kripto para borsalarının önünde.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap