%10 değer kazandı: Swell 2019 öncesi Ripple (XRP) yükselişe geçti

Ripple (XRP), büyük olasılıkla Swell 2019 konferansının oluşturduğu beklentiyle son günlerde yükselişe geçti

xrp yorum

Ripple (XRP), büyük olasılıkla Swell 2019 konferansının oluşturduğu beklentiyle son günlerde yükselişe geçti. XRP son 24 saatte elde ettiği kazanımlarıyla diğer kripto paralara liderlik ediyor . XRP konferanstan önceki ay da benzer kazanımlar elde etmişti.

Bu momentum, Ripple’ı (XRP) yükselişe geçirebilir mi? 2019’daoldukça zor günler geçiren en büyük üçüncü en büyük kripto para birimi bugün kripto para piyasasındaki kazanımlara liderlik ediyor.  Singapur’da Ripple tarafından düzenlenecek olan ve uzun zamandır beklenen Swell konferansından bir ay önce yükselişe başlayan XRP bakalım bu yükseliş trendini daha ne kadar sürdürebilecek.

Singapur’da yapılacak söz konusu konferans 7 – 9 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Swell 2019 yılın en önemli Ripple konferansı olarak kabul ediliyor. Konferansta Ripple ağına ve XRP’ye yönelik bir takım umut vadeden gelişmeelerin duyurulacağı iddiaları yükselişi tetikleyen en temel etkenlerden.

Geçtiğimiz yıl da XRP aynı beklentiyle Swell 2018’den önce yükselişe geçmişti. 2018’de, Swell konferansı XRP’deki yükseliş için önemli bir katalizör görevi gördü. O zaman XRP 14 Ekim’de yaklaşık 0.42 dolardan 13 Kasım tarihine kadar 0.51 dolara yükselmişti. Tabi ki, XRP’nin son Swell konferansından önce yaptığı aynı piyasa hareketlerini tekrar edip etmeyeceği kesin değil.

İlginizi Çekebilir