Binance’ten XRP’ye Dayalı Yeni Token

Binance DEX için daha fazla işlem çifti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Binance, XRP fiyatına 1:1 oranında dayalı yeni bir token çıkardığını duyurdu


Binance DEX için daha fazla işlem çifti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Binance, XRP fiyatına 1:1 oranında dayalı yeni bir token çıkardığını duyurdu.

XRP destekli token’ın duyurusu aslında daha sonra yapılacaktı ancak CZ Binance, şeffaflık politikası nedeniyle duyuruyu yapmaktan çekinmedi. Binance’in 2019 yılında duyurduğu merkezsiz kripto para borsası Binance DEX’te kullanılacak. Böylelikle XRP artık Binance DEX’te de kullanılabilir olacak. Binance DEX kullanıcıları XRP’ye yatırım yapabilecek.

Geride bıraktığımız aylarda Bitcoin’e 1:1 destekli token’ı BNTB’yi duyurmuştu. Binance şimdi, Ethereum’dan sonra, dünyanın en popüler ikinci altcoin’i olan XRP’yi listeyerek yatırımcıları memnun edeceğe benziyor. CZ Binance, Binance DEX’te XRP ile daha fazla alım satım çifti ekleyeceğine sözünü de verdi.

Binance Chain, gelecekte de CoinMarketCap’te ilk 10 sırada yer alan kripto paralar için de token çıkaracak gibi görünüyor. Bu token’lardan biri Stellar Lumens olabilir.

XRP’ye 1:1 dayalı token’ın arzı ilk etapta 10 milyon olarak belirlendi. Önümüzdeki dönemlerde arzın taleple doğru orantılı bir şekilde arttırılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın