Kripto Para

Binance Kullanıcılarının Kredi Kartı İle Kripto Para Alabilmesi İçin Türk Şirketle İşbirliği Yapacak

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

Dünyanın  en popüler kripto para borsası Binance bir süredir kullanıcılarına kredi kartıyla kripto para satın alma imkanı sunuyordu. Bugün Binance cephesinden yapılan yeni bir açıklamayla Türkiye merkezli kripto para girişimi Koinal ile işbirliğine varıldığı açıklandı.

Banka ve Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Alma

Binance kullanıcıları bu hamleyle birlikte direkt olarak Koinal’ın sunduğu kredi kartıyla kripto para hizmetini kullanarak hem banka hem de kredi kartlarıyla kripto para satın alabilecek.

Koinal ile birlikte Visa ve Mastercard sahibi Binance kullanıcıları kartları ile BTC, ETH, LTC, XRP ve BCH satın alabilecek. Hizmet bugün itibariyle kullanıma sunuldu. Popüler kripto para borsası Binance ayrıca kredi kartıyla kripto para satın almanın avantajlarını da şöyle sıraladı:

  • Hızlı: Satın aldığınız kripto paralar 5 ila 20 dakika arasında cüzdanınıza aktarılıyor.
  • Ucuz: Koinal işlem başına %2,5 komisyon kesiyor.
  • Kullanışlı: Visa ve Mastercard logolu banka vee kredi kartlarıyla satın alım gerçekleştirilebilir.

Kurulduğu 2017 yılından bu yana Türk kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kripto para borsası Binance bu hamlesiyle Türk kullanıcılarının ve Türkiye pazarının taleplerine yönelik hamleler yapmaya devam ettiğini gösteriyor.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap