Binance Marj Ticareti İçin İki Yeni Kripto Parayı Listelediğini Duyurdu

Özellikle Türk kripto para yatırımcılarının büyük ilgi gösterdiği popüler kripto para borsası Binance, geride bıraktığımız aylarda kullanıma sunduğu marj ticareti servisi için iki yeni kripto para birimini listeledi

Kripto para rehberleri

Özellikle Türk kripto para yatırımcılarının büyük ilgi gösterdiği popüler kripto para borsası Binance, geride bıraktığımız aylarda kullanıma sunduğu marj ticareti servisi için iki yeni kripto para birimini listeledi.

Listelenen Kripto Para Sayısı 13’e Yükseldi

Binance cephesinden yapılan açıklamada kullanıcıların marj ticareti işlemlerinde artık Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar Lumens’i (XLM) kullanabileceği duyuruldu. Böylece kullanıcılarının platformda marj ticareti için kullanabilecekleri kripto para sayısı 13’e yükseldi.

Binance Marj Ticareti

Bitcoin Cash ve Stellar Lumens için marj ticareti BCHABC/BTC, BCHABC/USDT, XLM/BTC ve XLM/USDT işlem çiftleri üzerinden yapılabilecek. Şu anda Binance kullanıcıları yeni listelemelerle birlikte platformda ADA, BCHABC, BNB, BTC, EOS, ETC, ETH, LINK, LTC, ONT, TRX, XLM ve XRP ile kaldıraçlı kripto para alım satım işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!