Kripto Para

Bitcoin’de 12.500 Direnci Geçildi: Ünlü Analistlere Göre Şimdi Ne Olacak?

Kripto para analisti Crypto Hornhairs’a göre Bitcoin eğer 12.500 dolar seviyesinde tutunmayı başarabilirse kısa vadede yeniden yılın en yüksek seviyelerine ulaşabilir.

Dünden bu yana yükselişini sürdüren Bitcoin, haberimizin hazırlandığı sırada %7,55 değer kazanarak 12.614 dolar seviyesine ulaştı. Analistler, Bitcoin’in düzeltme hareketini tamamladığını ve artık popüler kripto para biriminin yılın en yüksek seviyelerine doğru hareketlenmeye hazır olduğunu iddia ediyor.

Twitter’ın ünlü kripto para analistlerinden Crypto Hornhairs yaptığı bir paylaşımda Bitcoin’in yılın en yüksek seviyelerine ulaşabileceğini duyurdu:

Kısa vadede 12.500  dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma,  Bitcoin’in yılın en yüksek seviyesine ulaşmasına neden olacak.

Diğer bir kripto para analisti Josh Rager ise Bitcoin’in şu an boğa piyasasında olduğu tezini savunarak dünyanın en popüler kripto para biriminin 2019’da yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kırabileceğini iddia ediyor.

Bitcoin’de 13.800 doların görülmesinin ardından gelen düzeltme, birçoklarının popüler kripto para biriminin 8 bin dolar bandına gerileyeceğini düşünmesine neden olmuştu. Ancak şu an görünen o ki 12.500 dolar seviyesi üzerindeki bir kapanış, kısa vadede 14 bin dolar seviyesinin önünü açabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap