Önde Gelen Analist Ne Zaman Bitcoin Satılması Gerektiğini Açıkladı

Bitcoin’in son 3 ayın en düşük seviyelerine gerilemesinin ardından yatırımcıları da bir tedirginlik dalgası kapladı

Coin Analiz

Bitcoin’in son 3 ayın en düşük seviyelerine gerilemesinin ardından yatırımcıları da bir tedirginlik dalgası kapladı. Öyle ki kripto para yatırımcılarındaki panik nedeniyle ortaya çıkan satış baskısı da Bitcoin fiyatına olumsuz etki etti.

Ancak önde gelen yatırım yöneticisi Mark Yusko‘ya göre mevcut durumda Bitcoin satılmamalı aksine bu durum bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli. Mark Yusko Bitcoin satmak için doğru zamanın bulunmadığını kaydetti.

“Bitcoin Göstergeleri Olumlu”

27 Eylül’de CNBC‘ye röportaj veren Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko, Bitcoin’le dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon‘u karşılaştırdı. Yusko fiyat düşüşlerinün normal karşılanması gerektiğini ve Bitcoin’in yıllık büyüme oranının satmamak için en güçlü sebeplerden biri olduğunu belirtti.

Bitcoin Satmak Amazon Hissesi Satmak Gibi

Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yuskoi Bitcoin satmanın, Amazon hissesi satmakla eş değer olduğunu düşünüyor. Yani önde gelen analiste göre Bitcoin satmanın hiç bir kârlı yanı yok.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın