Kripto Para

Genç Bitcoin Milyoneri Bütün Parasını Bu Kripto Para Projesine Yatıracak

kripto para rehberi
Yazar: Coin Bilgi

Genç yaşına rağmen Bitcoin’den bir servet kazanan ve milyoner olarak ünlenen Erik Finman yeni yatırım stratejisini belirledi. Finman, geliştirdiği kripto para %98 değer kaybeden Metal Pay adlı projeye yatırım yapma kararı aldı.

Bitcoin cüzdanlarından elde edilen verilere göre dünyada şu anda en az 17 bin Bitcoin milyoneri bulunuyor. Bitcoin sayesinde milyoner olmasına rağmen kripto para piyasasından uzaklaşmayan genç milyoner Finman Metal Pay adlı kripto para projesine melek yatırım yaptığını açıkladı.

Bitcoin’i Yenmek İstiyoruz

Bitcoin’in gerçek kullanabilirliğinin artık en düşük seviyede olduğunu belirten Finman kendisine bir servet kazandıran Bitcoin için “onu yenmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

İlgili: Satoshi Nakamoto İfşam (2. Bölüm) Yayınlandı

Coindesk’e verdiği röportajda Metal Pay projesinin sektördeki mevcut gelişmelerin ötesine geçme ve gerçekten kullanılabilir bir finansal araç olma çabası içerisinde bulunduğunu belirtti.

İlgili: Metal (MTL) Nedir? Metal (MTL) Nereden Alınır?

Marshall Hayner’ın kurucusu olduğu Metal Pay’in platform token’ı Metal (MTL), şu sıralar 2017’deki zirvesinin çok çok gerisinde. 2017 yılında 15 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydeden Metal şu sıralar 0,3 dolardan işlem görüyor. Metal Pay projesi hakkında daha fazla şey öğrenmek için buradaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap